Верифікований профіль
4
Роки досвіду
13
Верифікованих рекомендацій
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
45
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3188
Останній візит на сайт
сьогодні
Вітаю!
Мене звати Олег, працюю в агенції нерухомості, з радістю допоможу вам знайти ідеальну нерухомість для вашої мрії.

Я прислухаюсь до ваших потреб і бажань, і працюю на те, щоб знайти вам найкращі варіанти, які відповідають вашим вимогам.

Я пропоную персональний підхід до кожного клієнта. Моя мета - зробити процес пошуку та купівлі/оренди нерухомості для вас якомога зручнішим та безпечнішим.

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • Malinka Real Estate
    200 000 $
    2 033 $/м²

    Василя Стуса вул. (Островського), 22а

    багатофункціональне приміщення
    98.4 м²
    2017 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж Офісного( КОМЕРЦІЙНОГО)ПРИМІЩЕННЯ Адреса — м. Львів, вулиця Стуса 22а, Львівська область. Площа — 98.4 м². Поверховість — перший поверх. Кількість кімнат — дві . Ремонт — косметичний. Вид комерції — офісне приміщення. Комерційне приміщення чудово підійде під: коворкінг, офіс , салон краси , магазин , грумінг, та інше ...Приміщення вільне , готове до продажу. в подарунок дизайн проект . Особливості даного комерційного приміщення — високі стелі , наявний санвузол, приміщення знаходиться в житловому комплексі , фасадна лінія. Є зона паркінгу в дворі на шлагбаум. Поруч два парки . Близько до центру. Комунікації : світло 15 кіловат. Код обʼєкта:5446
    Рієлтор
  • Стрийське міське агентство нерухомості
    312 000 $
    598 $/м²

    Тараса Шевченка вул., 41

    БЕЗ КОМІСІЇ
    виробниче приміщення
    522 м²
    1989 рік побудови
    1 тиж. тому
    ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ Адреса — місто Борислав, вулиця Шевченка, Львівська область. Загальна площа — 521.5 м². Поверх — 3 з 3 . Кількість кімнат — три. Ремонт — косметичний. Вид комерції — вільного призначення на разі використовується під швейне виробництво. Особливості даного комерційного приміщення — приміщення розташоване в прохідній частині вулиці в центрі міста, власний вихід на плоскій дах на якому можна встановити 50 кВт сонячну електростанцію, з даху чудовий краєвид на парк. Наявний вантажний ліфт 500 кг. підведене світло 3 фази 60 кВт (можливість збільшення при потребі до 100 кВт), наявний санвузол, кухня, функціонуючий бізнес. Код обʼєкта: 5519
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.