Верифицированный профиль
4
Года опыта
13
Верифицированных рекомендаций
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
42
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
2892
Последний визит на сайт
4 дня назад
Вітаю!
Мене звати Олег, працюю в агенції нерухомості, з радістю допоможу вам знайти ідеальну нерухомість для вашої мрії.

Я прислухаюсь до ваших потреб і бажань, і працюю на те, щоб знайти вам найкращі варіанти, які відповідають вашим вимогам.

Я пропоную персональний підхід до кожного клієнта. Моя мета - зробити процес пошуку та купівлі/оренди нерухомості для вас якомога зручнішим та безпечнішим.

Продажа квартир (6)

  • Malinka Real Estate
    42 500 $
    803 $/м²

    Петра Сагайдачного ул., 5

    ПРЕМИУМ
    2 комнаты
    52.9 / 25 / 25 м²
    этаж 7 из 11
    сегодня
    Риелтор
  • Malinka Real Estate
    80 000 $
    1 293 $/м²

    Камышовая ул., 4

    3 комнаты
    62 / 35 / 18 м²
    этаж 14 из 16
    2025 год постройки
    4 дня назад
    ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ Адреса — місто Львів, вулиця Очеретяна. Кількість кімнат — трикімнатна квартира. Поверх — 14 з 16. Квартира в 0-циклі, без ремонту. Загальна площа — 61,85 м², житлова — 35,05 м², кухня — 17,8 м². Опалення — індивідуальне (дахова котельня) . Санвузол — роздільний. Продаж по переуступці Особливості даної квартири — якісне будівництво, стіни з керамоблоку, простора кухня, двостороннє планування, металопластикові вікна, неймовірний вигляд на місто, сучасне планування. Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркети, аптеки, зупинка громадського транспорту. Код обʼєкта: 4077
    Риелтор
  • Malinka Real Estate
    85 000 $
    1 245 $/м²

    Архипенко ул. (Ушакова), 8

    3 комнаты
    68.3 / 53.7 / 11.7 м²
    этаж 2 из 3
    1895 год постройки
    1 нед. назад
    ПРОДАЖ КВАРТИРИ З ЧАСТКОВИМ РЕМОНТОМ Адреса — місто Львів, вулиця Архипенка. Кількість кімнат — трикімнатна квартира. Поверх — 2 з 2-ох. Над квартирою є технічний поверх. Висота стелі — 3,55 м. Тип будинку — австрійський. Матеріал стін — цегла. Загальна площа — 68,3 м², житлова — 53,7 м², кухня — 11,7 м². В квартирі зроблений косметичний ремонт, без меблів. Опалення — пічне. Газові пʼєци в кожній житловій кімнаті, встановлена газова колонка. Балкон — один (загального користування). Санвузол — один. Особливості даної квартири — це те що квартира знаходиться в австрійському будинку, в історичній частині Львова, поруч з відомим мистецьким простором — «Zenyk Art Gallery», неподалік Стрийськи...
    Риелтор
  • Malinka Real Estate
    152 000 $
    2 286 $/м²

    Владимира Великого ул. (Артема), 10в

    2 комнаты
    66.5 / 30 / 12.5 м²
    этаж 2 из 8
    2019 год постройки
    1 нед. назад
    ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ Адреса — м. Львів, Франківський район, ЖК «Америка». Кількість кімнат — двокімнатна квартира. Поверх — 2 з 8. Тип будинку — новобудова (житловий фонд від 2021 року). Матеріал стін — керамоблок. Загальна площа — 66,5м², кухня — 12,5м². Тип угоди — переуступка. В квартирі зроблений євроремонт, робили для себе. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Наявні меблі та техніка: вбудовані меблі на кухні, три великі шафи-купе, два місткі комоди, холодильник, посудомийна машина, варильна панель, духова шафа, пральна машина, телевізор (техніка від провідних виробників). Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел. З підігрівом підлоги: к...
    Риелтор
  • Malinka Real Estate
    91 700 $
    1 101 $/м²

    Леннона ул., 36

    4 комнаты
    83 / 53 / 9 м²
    этаж 4 из 5
    1 мес. назад
    ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ Адреса місто Львів, вулиця Джона Ленона 36. Кількість кімнат чотири (ізольовані). Поверх 4 з 5 Тип будинку чешка. Матеріал стін цегла. Загальна площа 83,3 м², житлова 53 м², кухня 8.7 м². Квартира в житловому стані, наявні меблі та побутова техніка. Опалення центральне. Балкони три. Санвузол роздільний. Особливості даної квартири це те що квартира має чотири ізольовані кімнати, роздільний санвузол, три балкони, один з яких виходить з кухні. Це двостороння, світла та простора оселя з чистим під'їздом, до якої також належить підвал. Квартира не кутова. Поруч з будинком: школа №97, дитячий садок, супермаркет Близенько, АТБ, Вопак, парк, відділення нової пошти, апт...
    Риелтор
  • Malinka Real Estate
    68 000 $
    1 328 $/м²

    Тараса Шевченко ул., 16

    2 комнаты
    51 / 27 / 7 м²
    этаж 5 из 5
    1 мес. назад
    ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ Адреса — село Оброшине, вулиця Вольського 8. Львівська обл. Кількість кімнат — дві Поверх — 5 з 5 Тип будинку — чешка. Матеріал стін — цегла Загальна площа — 51.2 м², житлова — 26.9 м², кухня — 7.3 м². В квартирі зроблений євроремонт , Опалення — індивідуальне , встановлений газовий котел. Балкон — один , лоджія - одна. Санвузол — один / суміжний. Особливості даної квартири — це те що квартира двостороння, є гардеробна кімната, зроблений капітальний ремонт ( нова елекрика, проводка, сантехнікана) на поверсі дві квартири, є технічний поверх. Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет, парк, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорт...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.